Nasza oferta

Nasza oferta

Tapicerstwo meblowe

Posiadamy szeroki zakres usług tapicerskich. Realizujemy meble różnego stylu, w naszej ofercie można znaleźć zarówno piękne i ponadczasowe Meble Stylowe czy idące z duchem czasu Meble Nowoczesne .

Wykonujemy:

Kanapy, wersalki - 2,3 osobowe z funkcją spania i bez niej
Narożniki - mniejsze, większe, z funkcją spania, bez funkcji spania, z pojemnikiem na pościel lub bez
Fotele – berżerowe, lirki, napoleonki, dominiki z odkrytymi nogami, z falbanką
Krzesła – całkowicie i częściowo tapicerowane, w tym także taborety, krzesła barowe
Bankietki
Pufy
Siedziska na meble ogrodowe
Siedziska na komody

 

 

Każdy nasz mebel wykonany jest ręcznie z dbałością o najmniejszy szczegół

Meble na zamówienie:

Wychodzą naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, realizujemy oryginalne i designerskie meble na indywidualne zamówienie klienta. Staramy się sprostać nawet najbardziej oryginalnym pomysłom.

Renowacja i przerabianie mebli

Wiemy jak trudno rozstać się z ukochanym meblem lub jak nie wiele czasem brakuje by dany mebel był tym idealnym, dlatego oferujemy Państwu usługi zakresu renowacji i przerabiania mebli. Zajmujemy się również antykami.

Tapicerowanie mebli do salonów SPA i salonów fryzjerskich

Przeprowadzamy renowacje mebli specjalistycznych do salonów SPA i salonów fryzjerskich. Dysponujemy bogatą oferta tkanin , które nie tylko swoją estetyka umilą klientom pobyt w salonie ale również ułatwią personelowi dbanie o ich czystość i higienę. Świetnie sprawdzają się tutaj tkaniny o wysokiej ścieralności , wodoodporne, pleśnioodporne i wiele, wiele innych.

Tapicerowanie mebli restauracyjnych i klubowych

Pomagamy nowym restauratorom w urządzeniu lokalu, dobieramy odpowiednie tkaniny, wykonujemy meble na wymiar, jak i ratujemy meble restauracyjne i klubowe, na których czas odcisnął swoje piętno.

Tapicerstwo nietypowe

Realizujemy mniej lub bardzie nietypowe zlecenia, tapicerujemy całe ściany, wykonujemy wezgłowia łóżek, łóżeczek. Wygłuszamy i obijamy drzwi. Tworzymy klimatyczne siedziska na niskich parapetach, obijamy komody, skrzynie do pokoi dziecięcych, przedpokoi. Wykonujemy stoiska na biżuterię.

Tapicerstwo jachtowe

W ramach tapicerki jachtowej wykonujemy – tapicerowanie wnętrza łodzi : kajuty, meble.